Усім подобається носити свіжий та ароматний одяг. Щоб досягти бажаного ефекту, в білизну додають пом’якшувачі. На жаль, іноді трапляється, що, незважаючи на всі зусилля, одяг пахне цвіллю. Якщо запах проник у тканину, її потрібно випрати ще раз, хоча це не так просто. Щоб уникнути затхлості, важливо з’ясувати причину проблеми та усунути її. Крім того, варто знати кілька хитрих прийомів які ви знайдете тут https://cash-flow.com.ua/category/rizne/, що допоможуть видалити запахи з одягу.
Важливо, де ви сушите білизну
Цвіль виникає через вологість, яка може бути присутня в приміщенні, де сушиться білизна. Тому коли ми їх розвішуємо білизну, ми повинні переконатися, що в ній є відповідна вентиляція та опалення. При розвішуванні одягу на зав’язках варто робити великі відстані між ними, щоб вони сохли рівномірно.
Не залишайте білизну в пральній машині
Не залишайте білизну вологою в закритій пральній машині занадто довго. Відсутність доступу повітря викликає швидкий розвиток затхлості. У цьому випадку одяг потрібно випрати ще раз. На жаль, звичайний порошок та ополіскувач не вирішать проблему, тому додайте дві столові ложки харчової соди в дозатор миючого засобу.
Коли білизна стала затхлою після сушіння
Якщо затхлий запах з’явився після сушіння білизни, не потрібно знову класти його в пральну машину. Іноді досить добре погладити одяг. Висока температура може зменшити неприємний запах. Також можна збризкати їх водою, змішаною з горілкою або спиртом (у рівних пропорціях). Ідеальним рішенням є створення домашнього освіжувача для одягу: просто додайте води (до 3/4 об’єму) в пульверизатор, решту залийте спиртом (горілкою або спиртом) і збризкайте десяток крапель ефірної олії: лавандової, соснової або цитрусової.
Пам’ятайте про стан пральної машини
Іноді буває, що джерелом затхлості є пральна машина, тому потрібно утримувати її в ідеальному стані. Щоб зсередини не пахло неприємно, достатньо не закривати дверцята після того, як ви перестали прати. Звичайно, варто також протирати ущільнювачі після кожного прання, а пральну машину регулярно чистити. Не рідше одного разу на місяць перевіряйте стан фільтра та запускайте програму з максимальним рівнем промивання, додаючи літр спиртового оцту в дозатор.